Tapicer Warszawa lub okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pioq
    Classic
    • 2010
    • 19

    Tapicer Warszawa lub okolice

    macherstudio, pytałem o te maty i mówiła mi babka że coś koło 98 zł brutto. Mają sklep w Częstochowie ale tez wysyłają
  • KolinWawa
    Rider
    • 2009
    • 278
    • Octavia I (1U2)
    • APK 2.0 MPI 115 KM
    • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

    #2
    Tapicer Warszawa lub okolice

    poszukuję dobrego i taniego tapicera z Wawy lub okolic. Potrzebuję załatać boczek fotelu kierowcy w Fabii rs lub obszyć wszystkie fotele skórą. Kolor tapicerki i sama struktura materiału jest bardzo "łatwobrudząca się" Szukałem pokrowców, ale bez rezultatu :



    Komentarz

    • mozgi
      L&K
      • 2009
      • 1127
      • Octavia I (1U2)
      • AKL 1.6 MPI 101 KM

      #3
      u nas na forum polecany jest ten tapicer http://www.autofotel.neostrada.pl/index.html , ja tam robiłem fotel, Maru chyba coś więcej

      tutaj też masz tapicer Ząbki http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...r=asc&start=15

      właśnie tego tematu szukałem http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=tapicer
      ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
      Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

      Komentarz

      • RALF
        Elegance
        • 2008
        • 974

        #4
        a macie kogoś z warszawy kto maluje fotele farbą ( robi renowację )
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

        coś takiego z tym że z warszawy lub okolic
        bo byłem u tego fachowca z pierwszego linka mozgiego i on powiedział mi tylko tyle że wymiana całej skóry na nową , a ja wiem że u meni można to zrobić inaczej i taniej

        Komentarz

        • wrobel
          Rider
          S_OCP Member
          • 2008
          • 365

          #5
          RALF, +48222019289 ze strony http://lederzentrum.pl

          Edit:
          A tak przy okazji to orientujecie się gdzie można zdobyć kawałek tapicerki (szara przedliftowa kratka od SLX-a) do obszycia podłokietnika (podłokietnik jest jednolity)?

          Komentarz

          • RALF
            Elegance
            • 2008
            • 974

            #6
            dziękować wrobel , z tym że oni za renowację 2 przednich foteli chcą 900 zł , jak by chcieli polowe tego za dwa fotele to by nie było problemu , a za 900 to ja sobie obszyje nową skórą obydwa fotele i jeszcze mi na piwo zostanie

            Komentarz

            • KolinWawa
              Rider
              • 2009
              • 278
              • Octavia I (1U2)
              • APK 2.0 MPI 115 KM
              • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

              #7
              Zamieszczone przez RALF
              dziękować wrobel , z tym że oni za renowację 2 przednich foteli chcą 900 zł , jak by chcieli polowe tego za dwa fotele to by nie było problemu , a za 900 to ja sobie obszyje nową skórą obydwa fotele i jeszcze mi na piwo zostanie
              A gdzie sobie te fotele obszyjesz ? 8)

              Komentarz

              • RALF
                Elegance
                • 2008
                • 974

                #8
                bielik miał namiar na takiego gościa niedaleko jaktorowa, za całe auto tzn fotele przód tył, boczki , podsufitką itd powiedział mu jakieś grosze z tego co pamiętam jak rozmawiałem z nim w lato to koszty oscylowały w granicach 2 tyś za całe auto. więc za 900 zł na 100% obszył by mi 2 fotele przednie. ale szukam taniej gdyż nie mam skóry porwanej tylko zużytą więc wystarczyła by zwykłe malowanie/renowacja

                Komentarz

                • KolinWawa
                  Rider
                  • 2009
                  • 278
                  • Octavia I (1U2)
                  • APK 2.0 MPI 115 KM
                  • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                  #9
                  Zamieszczone przez RALF
                  bielik miał namiar na takiego gościa niedaleko jaktorowa, za całe auto tzn fotele przód tył, boczki , podsufitką itd powiedział mu jakieś grosze z tego co pamiętam jak rozmawiałem z nim w lato to koszty oscylowały w granicach 2 tyś za całe auto. więc za 900 zł na 100% obszył by mi 2 fotele przednie. ale szukam taniej gdyż nie mam skóry porwanej tylko zużytą więc wystarczyła by zwykłe malowanie/renowacja
                  A skórę też daje swoją czy trzeba oddzielnie kupić?

                  Komentarz

                  • wrobel
                    Rider
                    S_OCP Member
                    • 2008
                    • 365

                    #10
                    RALF zawsze możesz kupić kosmetyki od nich i spróbować samemu :diabelski_usmiech

                    Komentarz

                    • RALF
                      Elegance
                      • 2008
                      • 974

                      #11
                      Zamieszczone przez wrobel
                      RALF zawsze możesz kupić kosmetyki od nich i spróbować samemu :diabelski_usmiech
                      właśnie tego chciałbym uniknąć bo znając życie pewnie i bym spróbował ale skutki były by opłakane. wolał bym oddać to w ręce specjalisty który się zna na rzeczy ale nie zedrze ze meni jak z bogatego szejka lecz jak z normalnego zarabiającego średnio 2k miesięcznie polaka
                      ps. kolinwawa nie mam pojęcia kontaktuj się z bielikiem bo on siedział w tym temacie

                      Komentarz

                      • KolinWawa
                        Rider
                        • 2009
                        • 278
                        • Octavia I (1U2)
                        • APK 2.0 MPI 115 KM
                        • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                        #12
                        Byłem u tego gościa http://www.autofotel.neostrada.pl/kontakt.htm to mi krzyknął 4k za całość :shock: . Za drogo jak dla mnie. Gość polecony przez Ralfa ( bielika ) w ogóle nie zajmuje się skórą...

                        Komentarz

                        • RALF
                          Elegance
                          • 2008
                          • 974

                          #13
                          ten autofotel w ursusie to i ja tam byłem , gość nieźle sobie krzyczy.
                          Co do tego gościa od bielika , to ja u niego nie byłem , słyszałem tylko od Pawła że podobno robi , ale skoro piszesz że nie to widocznie tak jest.
                          Widziałem dziś tez baner jakiegoś warsztatu niedaleko piaseczna który obszywa
                          Bede tam jechał w pon. to się zapytam ile się cenią

                          Komentarz

                          • Jac_ek
                            RS
                            • 2009
                            • 1733

                            #14
                            KolinWawa, RALF, skóra kosztuje, a że koleś nie robi z byle czego a za swoją wiedzę chce normalnie żyć - to i cena jest wynikiem tych kalkulacji. Ja wole dać 4k i mieć spokojną głowę niż zrobić za 2k i za jakiś czas się obudzić z ręką w no... w piance fotela ;-)
                            - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                            Komentarz

                            • RALF
                              Elegance
                              • 2008
                              • 974

                              #15
                              jac_ek ja u siebie mam już skórę , chcę ja tylko odnowić ( odmalować )
                              a o obszycie foteli zapytam dla kolina

                              Komentarz

                              • Prim
                                L&K
                                • 2013
                                • 1040
                                • Audi

                                #16
                                Odświerzam...

                                Po miesiącu eksploatacji O3 dojrzewam do obszycia foteli i tylnej kanapy skórą bo:

                                1. Jesny środek - wybrany świadomie
                                2. Przednie fotele mają wysoke "burty" i np. podczas otrzepywania butów ze śniegu i przekręcaniu sie na fotelu celem umieszczenia nóg wewnątrz samochodu lewa burta jest mega masakrowana przez tyłek. mam wrażenie, ze zaraz się zniekształci wytrze, zmechaci i ubrudzi.
                                3. DZIECKO

                                Poszukałem popytałem i znalazłem:

                                Renowacja tapicerki skórzanej. Profesjonalne tapicerstwo samochodowe i motocyklowe. Tapicerka jachtowa. Obszywanie kierownicy skórą i inne usługi.


                                Czy mieliście przyjemność?
                                Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                VW Jetta 1.2 TSI

                                Komentarz

                                • Ayu
                                  RS
                                  • 2009
                                  • 4154

                                  #17
                                  Nie spodziewajcie się, że ktoś za 2 k PLN włoży wam do auta skórę dobrej jakości, cena w granicach 4 k PLN jest jak najbardziej normalna za kompletną skórzaną tapicerkę z materiału de facto lepszego niż to co montowane jest fabrycznie.
                                  Tapicera z Ursusa http://www.autofotel.neostrada.pl/kontakt.htm polecam.
                                  Polecam też: www.4drive.pl - sam tam będę jutro miał montowanie grzanie dupy w Imprezie.

                                  A jak ktoś nie wierzy, że cena poza Warszawą za dobry materiał i robotę jest bliska 4 k PLN to niech dzwoni do Radomia: http://www.dryja.pl/

                                  Komentarz

                                  • Prim
                                    L&K
                                    • 2013
                                    • 1040
                                    • Audi

                                    #18
                                    hotrain, no wlasnie.... Dzieki
                                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                    VW Jetta 1.2 TSI

                                    Komentarz

                                    Pracuję...